Program

28/3

DRUHÁ VEČEŘE. Stand-up Comedy. Čermák, Staněk a hosté

Restaurace BlackDog Cantina, Gorazdova 1, Praha 1. Vstupné: 150 Kč. Rezervujte lístky na tel: 735-750-050 nebo si je kupte. Navštivte stránku akce na Facebooku.

 

30/3

BEST OF, PRAHA A OSTRAVA. Čermák, Staněk a hosté. Stand-up show

Divadlo Troníček, Vladislavova 22, Praha 1. Kupte si lístky. Navštivte stránku akce na Facebooku.

 

12/4

GAGARIN SHOW. Stand-up. Čermák, Staněk a hosté

Divadlo Troníček, Vladislavova 22, Praha 1. Lístky ještě neprodáváme.

 

 

27/4

BEST-OF. Čermák, Staněk a hosté. Stand-up show

Divadlo Troníček, Vladislavova 22, Praha 1. Lístky ještě neprodáváme.

 

Kdo jsme

Miloš Čermák

Miloš Čermák

Miloš Čermák (1968) je novinář, autor asi dvaceti knih, naposled ze série povídek „z fleku“. Je šéfredaktorem online verze Hospodářských novin. Komikem se stal v rámci boje s krizí středního věku. Ta se původně projevila tím, že začal dělat smajlíky do textových zpráv. Bohužel se ukázalo, že to tím neskončí. Proto se od loňska věnuje tzv. standup comedy. Je to nedůstojné a ponižující (jak by řekla matka jeho kolegy Luďka Staňka), ale pořád je na tom lépe než muži, kteří si kupují sportovní auta nebo utíkají od rodin s mladými milenkami.

Luděk Staněk

Luděk Staněk

Luděk Staněk (věk narození neznámý) je novinář, moderátor a manažer. Už několik let uvádí, že je mu 39 let. V minulosti pracoval například v Reflexu nebo Hospodářských novinách. Vystupuje jako standup komik od listopadu 2014, ale popírá, že by s tím měla cokoli společného krize středního věku. Ta začíná přece mnohem později než v 39 letech. Den, kdy má vystoupení, začíná Luděk tím, že organizátorům a kolegům pošle SMS, že „tentokrát to nedám, jděte do háje“. Ty posílá celý den. Večer samozřejmě vystoupí a má úspěch.

Novinky

Poděbrady jsou na srdce, ale dá se tam dělat i stand-up

15.10.2016

V sobotu večer jsme vystoupili v letos "přebrandované" kavárně/baru Café Ritual v centru Poděbrad. V sestavě Nikola Džokič, Jiří Jakima, Miloš Čermák a Luděk Staněk jsme absolvovali asi dvouhodinové vystoupení s přestávku. Publikum bylo vynikající, s výjimkou jednoho stolu zaplněného ženami středního věku, které do kavárny přišly na dortík po aerobiku. Proč si s několikadenním předstihem koupily také lístek na standupové vystoupení (nakonec beznadějně vyprodané), zůstane otázkou. Ale "problém ženské vzadu" se podařilo zvládnout a byla to skvělá, pro vystupující (a snad i publikum) příjemná show. Díky!

Ego!Night bude na konci dubna v Ostravě

02.04.2016

 

Čermák a Staněk představí svou standupovou show také v Ostravě, v rámci festivalu Kultura jinak. Představení se bude konat 29. dubna od 19 hodin, v kongresovém sále Auly VŠB-TUO. Jakkoli to z těchto zkratek zní neuvěřitelně, prý je to příjemné, komorní prostředí. Lístky jsou!

Výtvarník Pavel Beneš kreslil portréty diváků poslední Ego!Night

31.03.2016

Nezabere to víc než třicet, maximálně čtyřicet vteřin. Pavel Beneš zvedne v průměru pětkrát hlavu a na vteřinku se vám pozorně zadívá do tváře. Pak ji zase skloní a udělá pár rychlých čar na bílý tácek. Takový ten na buřty, jestli víte. A portrét je hotový. Někdy to kreslíř "trefí" víc, jindy míň, ale vždycky v tom kus portrétovaného najdete. 

Původní plán byl, že Pavel Beneš nakreslí všechny diváky i účinkující představení Ego!Night ve čtvrtek 31. března, ale ne každý chtěl a ne na všechny se dostali. Ale na většinu ano. Nakonec vzniklo téměř čtyřicet portrétů. Zde jsou některé z nich!

 

Videa

Kontakt

Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vašem zařízení. Další informace